Bütün siparişlerinizde geçerli Ücretsiz Kargo fırsatı!
BKK 2220 IN Tea Party Çay Makinesi

BKK 2220 IN Tea Party Çay Makinesi

Bu ürün 1033 kez görüntülendi.
499,00TL
Marka: Beko
Model:BKK 2210 IN
Stok Durumu:14

Açıklama

Beko BKK 2220 IN Tea Party elektrikli çay makinesi, çay tutkunlarının işini kolaylaştıran faydalı ürünlerden biri olarak dikkat çekiyor. İster evde ister ofiste kullanılabilen ürünün yüksekl...
    • Bu ürün 24 Saat içinde kargolanır.
    • Tahmini teslimat tarihi 22 Kasım 2019 Cuma günüdür.

Beko BKK 2220 IN Tea Party elektrikli çay makinesi, çay tutkunlarının işini kolaylaştıran faydalı ürünlerden biri olarak dikkat çekiyor. İster evde ister ofiste kullanılabilen ürünün yüksekliği 33.3 cm olduğu için kolayca muhafaza edilebiliyor ve pek çok farklı platformun üzerinde kullanılabiliyor. Beko elektrikli çay makinesinin gövde malzemesi ve çay demleme haznesinde paslanmaz çelik malzeme yer alıyor. Bu sayede uzun süreli kullanım konusunda iddialı bir duruş sergiliyor. Kavisli bir tasarıma sahip olan ürün, inox olarak da bilenen metal rengi ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. Suyu 1650 Watt'lık güç ile kaynatıyor ve 360 derece dönebilmesinin yanı sıra kablosuz olarak da kullanılabiliyor.

Su ve Kireç Filtresi

Beko BKK 2220 IN Tea Party elektrikli çay makinesinin özellikleri arasına yer alan otomatik kapanma fonksiyonu ile enerji tasarrufu yapabilmeniz mümkün hale geliyor.

Ürünün sıcak tutma özelliği ile istediğiniz zaman sıcak çay içebilirsiniz ya da misafirlerinize sıcak bir şekilde ikram edebilirsiniz.

Beko çay makinesinin su ısıtıcı 1.7 litrelik hacme, demlik kısmı ise 0.7 litrelik hacme sahip.

BKK 2220 IN Tea Party modelinde çay filtresinin yanı sıra su - kireç filtresi de yer alıyor.

Üründe ikili ısıtma sistemi, ışıklı açma - kapama düğmesi, su seviyesi göstergesi ve kaynama göstergesi de bulunuyor.

Yorum YapPuan: Kötü           İyi

Beko BKK 2220 IN Tea Party Çay Makinesi