Bütün siparişlerinizde geçerli Ücretsiz Kargo fırsatı!

Kuruluşu 1970 yıllara dayanan Köseoğlu Ticaret, beyaz eşya sektöründe 30 yılı aşkın süredir faaliyet göstermektedir.

Yıllar içerisinde gelişen piyasa koşulları gereği bir çok markanın yetkili satıcılığını yaparak edindiği tecrübe ve saygınlık ile bugün Beko markasının yüksek marka imajı ile tecrübesini birleştirmiştir.

E-Ticaret'e başlangıç olarak pazar yeri hizmeti sunan kuruluşlar ile giriş yapmıştır. 2016 yılının ilk çeyreğinde Beko Go'nun temelleri atılmış olup 15 ay gibi uzun bir sürede arayüz tasarımı ve kodlaması büyük bir titizlik ile tamamlanmıştır.

Şimdi geldiğimiz noktada alt yapısı tamamen profesyonelce oluşturulmuş, tamamen kendi eserimiz olan vegüvenle alışveriş yapabileceğiniz Beko Go'yu size sunmaktan büyük bir onur duymaktayız.

Beko marka ürünler ile dijital dönüşümünü tamamlayarak kısa zamanda hızlı ve güvenli alışverişin adresi haline gelen Beko Go verdiği hizmet kalitesi ile her geçen gün müşteri ağını genişletmeye devam ediyor. 


Sektördeki Diğer İştiraklerimiz

2014 yılında kurulan Kaan Elektrikli Ev Aletleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi güçlü finansal yapısı ve kurumsal organizasyon şeması ile Arinca, Telefunken, Çetintaş Evii, Çetintaş, Ariston, Kumtel, Esty, Şenocak, Sunny, Altus, Finlux, Regal, Fantom, Fakir, Rowenta markalarının Orta ve Doğu Karadeniz ile Doğu Anadolu bölgelerinde bir çok işletmenin tedarikçisi olarak faaliyet göstermektedir.